RQ73C2A255KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A255KBTD
JLCPCB Part #
C2083533
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS