RQ73C2A14K3BTD
MFR.Part #
RQ73C2A14K3BTD
JLCPCB Part #
C2084491
Description
-55℃~+155℃ 100V 14.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS