RQ73C2A14K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2A14K7BTD
JLCPCB Part #
C4243677
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS