RQ73C2A143KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A143KBTD
JLCPCB Part #
C5870267
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS