RP73D2B86K6BTG
MFR.Part #
RP73D2B86K6BTG
JLCPCB Part #
C3956274
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS