RP73D2B866KBTG
MFR.Part #
RP73D2B866KBTG
JLCPCB Part #
C3930093
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS