RP73D2B86R6BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D2B86R6BTG
JLCPCB Part #
C4156629
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS