CPF0805B28RE1
MFR.Part #
CPF0805B28RE1
JLCPCB Part #
C4180479
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS