RP73D2B66K5BTG
MFR.Part #
RP73D2B66K5BTG
JLCPCB Part #
C4008821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS