350282RJT
MFR.Part #
350282RJT
JLCPCB Part #
C2084864
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS