352210MJT
MFR.Part #
352210MJT
JLCPCB Part #
C2094926
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS