SG73P2BRTTD71R5F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD71R5F
JLCPCB Part #
C7359598
Description
-55℃~+155℃ 71.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS