RP73D2B66R5BTG
MFR.Part #
RP73D2B66R5BTG
JLCPCB Part #
C4127041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS