RP73D2B549RBTDF
MFR.Part #
RP73D2B549RBTDF
JLCPCB Part #
C1727979
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS