CRGP0805F15R
MFR.Part #
CRGP0805F15R
JLCPCB Part #
C4132511
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS