CRGV1206F590K
MFR.Part #
CRGV1206F590K
JLCPCB Part #
C4041373
Description
-55℃~+125℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS