CRGH1206F365R
MFR.Part #
CRGH1206F365R
JLCPCB Part #
C2108124
Description
-55℃~+155℃ 200V 365Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS