RP73D2B59RBTDF
MFR.Part #
RP73D2B59RBTDF
JLCPCB Part #
C1728058
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS