RP73D2A66R5BTG
MFR.Part #
RP73D2A66R5BTG
JLCPCB Part #
C4278174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS