RQ73C2B11R5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B11R5BTD
JLCPCB Part #
C2084281
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS