RP73D2A110RBTG
MFR.Part #
RP73D2A110RBTG
JLCPCB Part #
C4077159
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS