RP73D2A113RBTG
MFR.Part #
RP73D2A113RBTG
JLCPCB Part #
C4283324
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS