RN73C1J5K62BTD
MFR.Part #
RN73C1J5K62BTD
JLCPCB Part #
C4041058
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS