H4147KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4147KBCA
JLCPCB Part #
C1410155
Package
Plugin
Description
147kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS