CRGS0805J1M5
MFR.Part #
CRGS0805J1M5
JLCPCB Part #
C4307747
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS