RP73D2A107RBTG
MFR.Part #
RP73D2A107RBTG
JLCPCB Part #
C4005027
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS