RP73D2A100RBTG
MFR.Part #
RP73D2A100RBTG
JLCPCB Part #
C1356703
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS