RP73D2B340KBTG
MFR.Part #
RP73D2B340KBTG
JLCPCB Part #
C4187315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS