CPF0805B511KE
MFR.Part #
CPF0805B511KE
JLCPCB Part #
C5628189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS