RN10F24R3CT5-50
MFR.Part #
RN10F24R3CT5-50
JLCPCB Part #
C4173347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS