RP73D2A100KBTG
MFR.Part #
RP73D2A100KBTG
JLCPCB Part #
C4266446
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS