ERJU6RD8202V
MFR.Part #
ERJU6RD8202V
JLCPCB Part #
C543931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS