RN73C2A931RBTDF
MFR.Part #
RN73C2A931RBTDF
JLCPCB Part #
C4115811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS