CRGH0805F36R5
MFR.Part #
CRGH0805F36R5
JLCPCB Part #
C4014090
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS