SMF5470KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF5470KJT
JLCPCB Part #
C4279365
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 470kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS