H4140KBYA
MFR.Part #
H4140KBYA
JLCPCB Part #
C1411803
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS