RN73C2A12KBTD
MFR.Part #
RN73C2A12KBTD
JLCPCB Part #
C1715557
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS