CPF0402B43KE1
MFR.Part #
CPF0402B43KE1
JLCPCB Part #
C2092921
Description
-55℃~+155℃ 25V 43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS