H4P17R8DCA
MFR.Part #
H4P17R8DCA
JLCPCB Part #
C1408798
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS