RC0805DR-0726R7L
MFR.Part #
RC0805DR-0726R7L
JLCPCB Part #
C4084951
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS