RN73C1J59RBTD
MFR.Part #
RN73C1J59RBTD
JLCPCB Part #
C1715556
Description
-55℃~+155℃ 50V 59Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS