CPF0805B8K25E
MFR.Part #
CPF0805B8K25E
JLCPCB Part #
C4037703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS