RP73D2A6K34BTDF
MFR.Part #
RP73D2A6K34BTDF
JLCPCB Part #
C1719357
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS