CRGCQ0603F56K
MFR.Part #
CRGCQ0603F56K
JLCPCB Part #
C2081427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS