RN73C1J1K3BTDF
MFR.Part #
RN73C1J1K3BTDF
JLCPCB Part #
C3963990
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS