ERA-3AED1472V
MFR.Part #
ERA-3AED1472V
JLCPCB Part #
C20014339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS