ERJ-H3GJ104V
MFR.Part #
ERJ-H3GJ104V
JLCPCB Part #
C3987299
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS