RN73C1J1K4BTDF
MFR.Part #
RN73C1J1K4BTDF
JLCPCB Part #
C4016502
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS