H8130RFZA
MFR.Part #
H8130RFZA
JLCPCB Part #
C1403295
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS