RN73C1J18K7BTG
MFR.Part #
RN73C1J18K7BTG
JLCPCB Part #
C4344009
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS